Kylie Jenner tregon linjat e saj mbresëlënëse me një fustan të ngushtë, nga koleksioni i saj i ri “Khy”

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon linjat e saj mbresëlënëse me një fustan të ngushtë, nga koleksioni i saj i ri “Khy”

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 08:05
Kylie Jenner

Kylie Jenner tregoi figurën e saj mahnitëse në një minifustan nudo nga linja e saj pranverore, e zbuluar së fundmi për kompaninë e saj të veshjeve “Khy”.

Nëna e dy fëmijëve, 26 vjeçe, shfaqi çdo kthesë në trupin e saj me një fustan të ngushtë me mëngë të shkurtë dhe një kthesë të bukur mbi supe në anën tjetër.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” po dilte nga zyrat e “Khy” në Calabasas, California, kur u pa, shkrua DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Ish-i i reperit Travis Scott i kishte veshur flokët e saj ngjyrë kafe të errët me kaçurrela të lëshuara dhe sandale që përputheshin me fustanin në këmbë.

Kylie mbante një çantë të madhe lëkure ngjyrë kafe mbi njërën supe.

Image
Kylie Jenner

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” ndau linjën më të fundit të “Khy”, të quajtur “Drop 004”, në një video në Instagram.

Ajo modeloi të njëjtin fustan që veshi në zyrë me ngjyrat e tjera të disponueshme të bardhë dhe rozë shumë të zbehtë. 

Image
Kylie Jenner
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat