Anne Hathaway mahnit me një fustan të kuq, në shfaqjen e Javës së Modës në Milano të “Versace”

Bota e Yjeve

Anne Hathaway mahnit me një fustan të kuq, në shfaqjen e Javës së Modës në Milano të “Versace”

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 11:40
Anne Hathaway

Anne Hathaway i dha personazhit të saj të famshëm të “Devils Wear Prada” një “vrap për paratë e saj”, teksa ajo kishte veshur një fustan të kuq seksi në shfaqjen e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano të premten.

Ylli i Hollivudit, 41 vjeçe, tërhoqi vëmendjen me fustanin e kuq, i cili u mor nga koleksioni i ri i Donatellas, vjeshtë/dimër 2024.

Anne tërhoqi vëmendjen në pamjen e mahnitshme, teksa drejtonte yjet në rreshtin e parë, shkruan DailyMail.

Image
Anne Hathaway

Aktorja e rriti fizikun e saj të hollë për t’u patur zili në numrin mahnitës, i cili shfaqte detaje të rrumbullakosura në bel.

Duke ripërtërirë markën, Anne shtoi një palë taka stiletto “Versace” të kuqe të theksuara me një zbukurim në pjesën e sipërme.

Image
Anne Hathaway

Ajo u shfaq në elementin e saj, teksa pozoi për kamerën përpara se të nisej për të zënë vendin e saj.

E preferuara e “Princess Diaries” veshi një çantë dore të zezë mahniti me një set të shkëlqyeshëm bizhuterish Bvlgari dhe unaza diamanti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat