Selena Gomez pozon e veshur vetëm në sytjena, por fshin fotografitë brenda pak minutash

Bota e Yjeve

Selena Gomez pozon e veshur vetëm në sytjena, por fshin fotografitë brenda pak minutash

Më: 25 mars 2024 Në ora: 09:06
Selena Gomez

Selena Gomez ndau disa nga fotografitë e saj më “të egra” deri më sot, ndërsa pozoi me sytjena të zezë pa rripa gjatë fundjavës.

Në një seri fotografish në Instagram të fshira që nga ajo kohë, ylli vendosi një shfaqi gjoksin e saj, teksa shikonte në kamerë me njërën dorë pas kokës.

Këngëtarja e “Lose You To Love Me” la flokët e saj të lëshuara në valë dhe ka eksperimentuar me dy pamje të zjarrta në secilën fotografi, shkruan DailyMail.

Image
Selena Gomez

Ajo shfaqet me grim shumë të thjeshtë, me një buzëkuq ngjyrë rozë.

Selena postoi imazhet mahnitëse të dielën, por i hoqi ato brenda pak minutash.

Image
Selena Gomez

Prodhimi është planifikuar të fillojë muajin e ardhshëm në serialin “Wizards of Waverly Place”, në të cilin ajo është producente ekzekutive.

Gomez po ripërsërit rolin e saj si Alex Russo dhe David Henrie, 34 vjeç, gjithashtu rikthehet si vëllai i saj në ekran. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat