Dua Lipa shfaqet me plot stil, teksa del me të dashurin Callum Turner për një drekë romantike në Paris

Bota e Yjeve

Dua Lipa shfaqet me plot stil, teksa del me të dashurin Callum Turner për një drekë romantike në Paris

Më: 25 mars 2024 Në ora: 19:25
Dua Lipa, Callum Turner

Dua Lipa u shfaq elegante me një xhaketë lëkure të zezë teksa doli për një drekë romantike të hënën në Paris me të dashurin e saj, aktorin Callum Turner.

Krijuesja e një sërë hitesh, 28 vjeçe, kishte veshur xhinse të zeza dhe një bluzë të kuqe me vija, të kombinuara me taka të larta të kuqe.

Teksa u largua nga restoranti francez, Callum e ndoqi nga afër pas saj në ansamblin e tij të thjeshtë.

Image
Dua Lipa, Callum Turner

Dyshja thuhet se kanë qenë të lidhur që nga janari, teksa u panë së bashku në disa evente.

Në shkurt, ata morën pjesë së bashku në festën e 66-të të Grammy-t, duke u dukur joshës sikur të kishin dalë nga kopertina e një reviste.

Më pas, ata u fotografuan në një përqafim romantik në fillim të këtij muaji ndërsa po udhëtonin për në një festë pas ‘Brit Awards’.

Viti 2024 do të jetë mjaft i zëshëm për yllin e muzikës pop, e cila ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në ‘Glastonbury’ së bashku me SZA dhe Coldplay.

Por kjo nuk është e gjitha, albumi i saj i tretë i shumëpritur – ‘Radical Optimism’ – është planifikuar të publikohet më 3 maj.

Muajin e kaluar, ylli gjithashtu solli këngën e parë “Training Season”.

Image
Dua Lipa, Callum Turner
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat