Oriola Marashi frymëzohet nga ‘Pasionet e Fshehta’ për dukjen e radhës, mahnit fansat

Bota e Yjeve

Oriola Marashi frymëzohet nga ‘Pasionet e Fshehta’ për dukjen e radhës, mahnit fansat

Më: 26 mars 2024 Në ora: 00:10
Oriola Marashi

Ajo është njëra nga modelet shqiptare që pëlqehet jashtëzakonisht.

Dhe fjala është për Oriola Marashin, e cila prej vitesh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave dhe shtypit rozë.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 800 mijë njerëz në Instagram, kësaj radhe erdhi më ndryshe.

Image
Oriola Marashi

Ylli i markës “Guess” duket se u frymëzua nga seriali “Pasionet e Fshehta” për paraqitjen e re në rrjete sociale.

Me një kapelë në kokë e stil të ngjashëm, Marashi ka mahnitur të gjithë.

Image
Oriola Marashi

Fansat gjithashtu nuk munguan me komente e reagime pozitive për këtë stil.

E njëjta vlen të ceket se momentalisht bashkëpunon me markat më të njohur në botë.

Image
Oriola Marashi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat