Beyonce duket fantastike me një dukje kauboji, vetëm disa ditë para publikimit të albumit të saj “Cowboy Carter”

Bota e Yjeve

Beyonce duket fantastike me një dukje kauboji, vetëm disa ditë para publikimit të albumit të saj “Cowboy Carter”

Më: 26 mars 2024 Në ora: 12:25
Beyonce

Beyonce mahniti me një veshje xhinsi, në një seri imazhesh të reja që ajo ndau përmes një postimi, përpara publikimit të ‘Act 2: Cowboy Carter’.

Artistja e lindur në Teksas veshi xhins blu me bel të lartë me një xhaketë po ashtu xhinsi të prerë me shumë nuanca, duke shtuar një çantë dore të përshtatshme.

Nëna e tre fëmijëve vendosi një kapele të bardhë kauboji, një shall dhe çizme me model flamuri amerikan, me një gjerdan të madh argjendi dhe syze dielli retro për të përfunduar pamjen e saj të frymëzuar nga perëndimi, shkruan DailyMail.

Image
Beyonce

Ajo shtoi mbishkrimin “4 ditë deri në “Act 2 Cowboy Carter” në videon e postuar të hënën në faqen e saj në Instagram.

Në një nga imazhet e shpërndara në video, Beyonce është duke pirë një pije, me sa duket ‘Yuki No Bosha Junmai Ginjo’ – siç ka ndarë edhe etiketën.

Image
Beyonce

Albumi i ri i Beyonces me temë “country” titullohet “Cowboy Carter”.

Artistja fituese e çmimit “Grammy” zbuloi emrin e projektit të saj të ardhshëm përmes faqes së saj zyrtare në mes të marsit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat