Zendaya duket mbresëlënëse me një fustan elegant, në premierën e filmit të ri “Challengers”

Bota e Yjeve

Zendaya duket mbresëlënëse me një fustan elegant, në premierën e filmit të ri “Challengers”

Më: 27 mars 2024 Në ora: 08:16
Zendaya

Zendaya mori vëmendjen të martën mbrëma teksa mori pjesë në premierën e filmit të saj të ri “Challengers” në Teatrin Shtetëror në Sydney.

Duke marrë rolin kryesor në filmin e saj të fundit, aktorja amerikane, 27 vjeçe, u shfaq e gëzuar, pasi u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo në këtë event luksoz.

Ylli i Hollivudit, e cila aktualisht është në lidhje me yllin e “Spiderman”, Tom Holland, i ktheu kokën me një fustan jeshil me gaz, të dizajnuar nga Loewe, shkruan DailyMail.

Image
Zendaya

Duke shfaqur një dekolte të zhytur, ylli i “Euphoria” ishte e buzëqeshur teksa zbuloi tenisten e artë të printuar në pjesën e përparme të fustanellës së saj.

Pëlhura vezulluese paraqiste një pjesë të çarë te këmba dhe një prerje në pjesën e pasme, duke plotësuar formën mahnitëse të Zendayas, ndërsa ajo ecte në tapetin e kuq.

Image
Zendaya

Aktorja fituese e çmimeve i tërhoqi flokët e saj brune lart me fije të lëshuara përpara dhe një grim që i shkonte shumë me veshjen.

Yjet e tjerë kryesorë Mike Faist dhe Josh O’Connor ishin gjithashtu të pranishëm në ngjarjen e mbushur me yje.

Image
Zendaya
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat