Linda Halimi publikon fotografi provokuese në Instagram, vazhdon ta quajë veten “magnet”

Bota e Yjeve

Linda Halimi publikon fotografi provokuese në Instagram, vazhdon ta quajë veten “magnet”

Më: 30 mars 2024 Në ora: 21:34
Linda Halimi

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi ka ndezur rrjetet sociale me postimin e saj më të fundit në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi provokuese ku vë në pah format e saj të tonifikuara, duke i lënë ndjekësit e saj pa frymë.

Në imazhin e publikuar, Linda shfaqet në plazh me bikini shumëngjyrëshe, duke shtuar një prekje elegance me një shami të gjatë që i binte lehtësisht përgjatë kofshëve.

Image

Ky aksesuar i shtoi më shumë shkëlqim pamjes së saj, ndërsa linjat dhe tonifikimi i trupit të saj bënë që fotografia të merrte shumë vlerësime nga ndjekësit e saj.

Nën foton, Linda ka vendosur emoji të magnetit duke iu referuar vetes si një “magnet”, një ndër frazat për të cilën ajo u bë e njohur gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”.

Fraza “Unë jam magnet” u bë hit ndër ndjekësit dhe u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale, duke i dhënë këngëtares një imazh edhe më terheqës.

Kjo lëvizje shihet si një vijim i natyrshëm i historisë së saj në Big Brother, ku Linda shpesh e përdorte shprehjen për të përshkruar veten si një personazh që tërheq vëmendjen e të tjerëve.

Ndërsa në “Big Brother VIP Kosova” fraza mund të ketë pasur një kontekst më argëtues, në rrjetet sociale duket se Linda po e përdor atë për të ndarë vetë-konfidencë dhe për të shfaqur veten si një ikonë të femrave të forta dhe të pavarura.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat