Rita Ora tregon fizikun e saj të pabesueshëm me bikini të zeza

Bota e Yjeve

Rita Ora tregon fizikun e saj të pabesueshëm me bikini të zeza

Më: 31 mars 2024 Në ora: 14:48
Rita Ora

Rita Ora është e njohur për kalimin e kohës në Australi.

Dhe të dielën e Pashkëve, këngëtarja britanike doli në plazh për pak diell dhe surf, ndërsa shoqërohej nga Pip Edwards.

Në një seri fotografish të shpërndara në InstaStory, stilistja e P.E Nation, Pip, pozoi së bashku me Ritën dhe miqtë në breg.

Image
Rita Ora

Rita tregoi fizikun e saj të zbukuruar me bikini të zeza të pakta që i linin pak imagjinatës.

Ajo dukej se kishte grim minimal për notin e saj dhe i shkuli flokët nga fytyra.

Image
Rita Ora

Pip ndërkohë ishte me rroba banje ngjyrë vjollce dhe qëndronte në diell me një kapele.

Miqtë u lanë përreth për fotografitë argëtuese së bashku me shoqen Anna Lahey, e cila është themeluese e suplementeve “Vida Glow”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat