Oriola Marashi ndan kujtime të marsit, në një set fotografish mahnitëse

Bota e Yjeve

Oriola Marashi ndan kujtime të marsit, në një set fotografish mahnitëse

Më: 1 prill 2024 Në ora: 18:32
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj kujtime nga muaji i kaluar, përmes një koleksioni fotografish.

Bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografish fantastike, ku shumë prej tyre shfaqin Oriolën në versione tejet seksi.

“Memories of march” (kujtime të marsit) është përshkrimi i përzgjedhur nga vetë Oriola për të shoqëruar këtë përmbledhje fotografish.

Image
Oriola Marashi

Ky set fotografik përfshin imazhe të ndryshme që e tregojnë modelen në momente dhe ambiente të ndryshme, nga bregdeti deri te ambientet e mbyllura.

Imazhet e ndara nga Oriola kanë marrë një pritje të ngrohtë nga fansat e saj, të cilët nuk kanë ngurruar me komente pozitive.

Image
Oriola Marashi

Adhuruesit e saj kanë vlerësuar jo vetëm bukurinë dhe sensualitetin që ajo përçon përmes këtyre fotografive, por dhe natyralitetin dhe autenticitetin që mbart secili imazh. 

Image
Oriola Marashi
Image
Oriola Marashi
Image
Oriola Marashi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat