Xhensila Myrtezaj vazhdon të marrë vëmendje me linjat atraktive trupore

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj vazhdon të marrë vëmendje me linjat atraktive trupore

Më: 7 prill 2024 Në ora: 16:23
Xhensila Myrtezaj

Ajo është njëra nga këngëtaret shqiptare që po merr vëmendje të madhe këtë kohë.

Fjala është për Xhensila Myrtezajn, e cila këto ditë ka qenë shumë aktive me mbrëmje e koncerte.

E njëjta me këtë rast është shfaqur në formë të mrekullueshme në disa poza të reja.

Image
Xhensila Myrtezaj

Artistja nga Shqipëria ka vënë në pah linjat trupore në një kostum dypjesësh të zi.

Të shumta qenë edhe komentet pozitive që mori nga ndjekësit e miqtë.

Image
Xhensila Myrtezaj

Bukuroshja këtë periudhë ka qenë një emër i lakuar në media për shkak të ndarjes nga partneri i saj, aktori Bes Kallaku.

Ata ndajnë së bashku dy fëmijë: Ajka dhe Amen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat