Bianca Censori del pa të brendshme, vetëm në një fustan transparent gjatë një daljeje në Los Angeles

Bota e Yjeve

Bianca Censori del pa të brendshme, vetëm në një fustan transparent gjatë një daljeje në Los Angeles

Më: 9 prill 2024 Në ora: 00:26
Bianca Censori dhe Kanye West

Kanye West dhe bashkëshortja e tij Bianca Censori dolën me veshje dramatike të kundërta, të dielën në mbrëmje në Los Angeles.

Ndërsa reperi ishte i mbështjellë kokë e këmbë në të zeza, partnerja e tij 29-vjeçare nuk mund të mungonte me një fustan krejtësisht të tejdukshëm dhe nuk dukej se kishte veshur të brendshme.

Çifti kontrovers dalloi duke ecur pranë fansave në rrugë, teksa po shkonin për një darkë në një restorant italian, shkruan DailyMail.

Image
Bianca Censori

Censori e kompletoi pamjen e saj me një palë çorape të kuqe dhe taka saten në ngjyrë të kuqe.

Ajo gjithashtu tregoi një pamje anësore të ansamblit të saj dhe theksoi derrierën e saj në formë.

Image
Bianca Censori

Bianca u përball më parë me reagime të ashpër për veshjen në Francë, ku ajo mund të përballej me burg ose një gjobë të madhe. 

Image
Bianca Censori
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat