Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Më: 14 prill 2024 Në ora: 00:06
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski hyri në Instagram për të treguar gjoksin dhe figurën e saj të hollë me një sytjena të zezë transparente të premten.

Modelja 32-vjeçare po shkëlqente teksa veshi sytjena të zeza të tejdukshme, ndërsa pozonte e ulur në dysheme.

Ajo kombinoi sytjenat e zhytura me pantallona sportive me ngjyra gri, teksa shfaqte barkun e saj të tonifikuar.

Image
Emily Ratajkowski

Flokët e saj ngjyrë kafe ishin të lëshuara drejt, ndërsa në qafë e kishte një gjerdan me gurë të bardhë dhe portokalli.

Bukuroshja brune dukej mahnitëse teksa zgjodhi një grim të lehtë që tregonte bukurinë e saj natyrale.

Image
Emily Ratajkowski
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat