Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Më: 15 prill 2024 Në ora: 15:30
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka mahnitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale me disa fotografi të reja.

Artistja shfaqet me një stil të ri flokësh dhe një grim të përsosur që i nxjerr në pah bukurinë e saj rrezatuese.

Në fotografitë e postuara së fundmi, Rita duket të ketë prerë flokët e saj më shkurt, një ndryshim i guximshëm që i shton edhe më shumë shkëlqim karakterit të saj ikonik.

Image
Rita Ora

Grimi i saj është me të vërtetë i shkëlqyer, i cili përqendrohet në sytë dhe buzët e saj, duke e bërë fytyrën e këngëtares të duket e freskët.

Rita shfaqet në këto imazhe e veshur me një bluzë të thjeshtë, por elegante pa lidhëza, e cila kombinon në mënyrën më të mirë thjeshtësinë me stilin.

Image
Rita Ora

Ajo që tërhoqi vëmendjen janë aksesorët që ka zgjedhur të vendosë në veshë, duke shtuar një prekje luksi në pamjen e saj.

Duke treguar që është në Australi, Rita ka lënë të nënkuptohet se është atje për angazhime të veçanta dhe ka shprehur emocionin e saj për të ndarë me ndjekësit gjërat argëtuese që ka në plan. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat