“Nuk bëj ‘sehire’, por e kam magjinë”, aktorja shqiptare e filmave për të rritur provokon me pozat në deti

Bota e Yjeve

“Nuk bëj ‘sehire’, por e kam magjinë”, aktorja shqiptare e filmave për të rritur provokon me pozat në deti

Më: 15 prill 2024 Në ora: 20:24
Alby

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alby, ka “trazuar” internetin me fotografitë e saj në pushime.

Derisa pozoi nga një jaht luksoz, aktorja e shqiptare e filmave për të rritur, “çmendi” të gjithë me pozat e saj tejet provokuese.

Duke mos mjaftuar këto poza tejet joshëse, fiziku i saj si dhe tatuazhet e saj në trup viheshin edhe më shumë në pah.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alby💜 (@albythegoat)

“Nuk po them se bëj ‘sehire’, por e kam magjinë”, ishte përshkrimi në anglisht i aktores.

Vlen të theksohet se Alby ishte njëra nga figurat më të pikasur në edicionin e dytë të BBVK-s.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat