Së shpejti nënë për herë të dytë! Olta Gixhari bën ndryshimin në pamje, ja si duket aktorja me “look-un” e ri

Bota e Yjeve

Së shpejti nënë për herë të dytë! Olta Gixhari bën ndryshimin në pamje, ja si duket aktorja me “look-un” e ri

Më: 17 prill 2024 Në ora: 23:43
Olta Gixhari

E teksa po afrohen ditët që Olta Gixhari të sjellë në jetë djalin e saj të dytë, “nuri i shtatzënisë” duke se ka rënë te aktorja.

Ditën e sotme Olta ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një video duke kënduar, ndërsa ka treguar se ka lyer flokët.

Ish-banorja e “BBVIP” me “look-un” e ri shkëlqente e gjitha, teksa tha se i pëlqen shumë ky ndryshim që ka bërë në pamje.

Image

“Kam bërë disa fije, kam lyer flokët dhe më pëlqejnë shumë se nuk i doja të bardha por sikur mi ka nxirë dielli. Live jam më e bukur se te kjo video. Shumë e bukur ndihem sot pra. Mirupafshim!”, tha Olta duke qeshur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat