Rita Ora publikon fotografi nga paraqitja e fundit në “The Masked Singer”, shkëlqen me elegancën dhe pamjen magjepsëse

Bota e Yjeve

Rita Ora publikon fotografi nga paraqitja e fundit në “The Masked Singer”, shkëlqen me elegancën dhe pamjen magjepsëse

Më: 15 maj 2024 Në ora: 19:49
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare e shquar në arenën ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe nga prapaskenat e emisionit të njohur televiziv “The Masked Singer US”.

Rita, e cila është anëtare e jurisë së këtij spektakli të famshëm, dukej mahnitëse e veshur me një fustan të mrekullueshëm në ngjyrë ari.

Fotografitë e postuara nga ylli përcjellin një ndjenjë të veçantë elegance dhe shkëlqimi, ku shihet Rita me flokët e mbledhura lart në një stil të rafinuar dhe me aksesorë të zgjedhur me kujdes që i shtonin edhe më shumë shkëlqim pamjes së saj.

Image
Rita Ora

“Po i afrohemi finales! Cilat janë parashikimet tuaja për episodin e mbrëmjes së sotme të ‘The Masked Singer US’?”, iu drejtua Rita fansave të saj, duke i fshirë në mendime dhe supozime për atë që do të ndodhë në episodin e ardhshëm të spektaklit.

“The Masked Singer US” është një program argëtues ku personazhe të njohur performojnë të maskuar dhe duhet të identifikohen nga juria dhe publiku bazuar në zërat dhe përfytyrimet e tyre.

Image
Rita Ora

Çdo javë, pjesëmarrësit u zbulojnë fytyrat pasi që janë eliminuar nga gara, duke shtuar intriga dhe misterin ndaj identitetit të tyre të vërtetë.

Ndjekësit e Ritës në Instagram mbetën të shumtë në komente dhe pëlqime, shprehin adhurimin dhe mbështetjen e tyre për yllin, dhe shumë tashmë kanë nisur të formulojnë teoritë e tyre se kush do të dalë triumfues në këtë edicion të “The Masked Singer US”.

Image
Rita Ora
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat