E inspiruar nga Pamela Anderson, Kim Kardashian duket më se atraktive dhe tërheqëse me volumin e flokëve të mbledhura

Bota e Yjeve

E inspiruar nga Pamela Anderson, Kim Kardashian duket më se atraktive dhe tërheqëse me volumin e flokëve të mbledhura

Më: 16 maj 2024 Në ora: 07:47
Kim Kardashian

Kim Kardashian është frymëzuar nga ikona e viteve ’90, Pamela Anderson në një set të ri fotografish glamuroze që i ka ndarë me ndjekësit së fundmi në rrjetet sociale.

Ylli 43-vjeçar shkëlqeu në disa fotografi që tregojnë flokët e saj së fundmi të thinjur në ngjyrën e akullt, shkruan DailyMail.

Në postimin e ndarë nga stilisti i saj i gjatë i flokëve, Chris Appleton, thuhet se fotot ishin të frymëzuara nga Pamela Anderson dhe stili i saj i famshëm i flokëve voluminozë të fundit të viteve ’90.

Image
Kim Kardashian

Kardashian tregoi një pamje provokuese në imazhet, ku shfaqet me një ‘mop’ flokësh të vendosura në majë të kokës me balluke të përparme. Format e saj të famshme trupore janë vënë në pah në një fustan të zi të ngushtë.

Modeli i fustanit, i cili kishte një qafë të drejtë me detaje të vogla me lëkurë dhe byzylykë, ishte kombinuar me ndihmën e stilistes së modës Danielle Levi, të cilën Appleton e etiketoi në postim.

Image
Kim Kardashian

Ai gjithashtu i atribuoi artistit të grimit Rokael për aplikimin e një makijazhi të plotë me finishe matte në fytyrën e yllit.

Sytë ngjyrë kafe të Kimit u nënvizuan me qerpikë të gjatë dhe linjë sysh të tymosur. Faqet e saj u konturuan dhe u përlyen përpara se prezantimi të përfundohej me një ngjyrë buzësh të lehtë.

Image
Kim Kardashian

Përndryshe, sezoni i ri i “The Kardashians” në kanalin Hulu do të nisë transmetimin më 24 maj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat