Irina Shayk mahnit me një veshje të zezë, teksa po lundronte me një varkë në fushatën e re të Michael Kors

Bota e Yjeve

Irina Shayk mahnit me një veshje të zezë, teksa po lundronte me një varkë në fushatën e re të Michael Kors

Më: 18 maj 2024 Në ora: 00:11
Irina Shayk

Irina Shayk ishte mishërimi i magjepsjes në një fushatë të re të Michael Kors, ndërsa shëtiti me varkë nëpër Majami me pamje të ndryshme seksi, duke përfshirë një fustan të zi një-copë dhe me tegela.

Ndërsa promovonte aromën e re të stilistit, Pour Femme, e cila u lançua në vitin 2024, modelja ruse, 38 vjeçe, mori një kthesë duke drejtuar varkën, përpara se të rrëshqiste nga një rroba banje elegante me një supe në një fustan të shkëlqyeshëm deri në dysheme.

Ndërsa ecte nëpër kuvertën e varkës, bomba, e cila ndan vajzën e saj të quajtur Lea , shtatë vjeç, me ish- Bradley Cooper , mund të shihej duke mbajtur takat e saj të larta në duar.

Image
Irina Shayk

Në një moment, ajo shkoi për të notuar me bikini të zeza dhe mund të shihej duke marrë pamjet mahnitëse të qytetit.

“Luksoze, seksi, e puthur nga dielli, prezanton Michael Kors Pour Femme. Kalova kohën më të mirë në xhirime me familjen time @MichaelKors”, ajo ka shkruar në videon si dhe disa fotografi nga prapaskenat e fushatës.

Image
Irina Shayk

Postimi i saj, i cili mbeti 38,603 pëlqime në më pak se një orë, vjen mes raporteve se Shayk po kërkon një partner të ri pas romancës së saj jetëshkurtë me yllin e pensionuar të NFL, Tom Brady.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat