Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Bota e Yjeve

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Më: 19 maj 2024 Në ora: 12:14
Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion promovoi turneun e saj në vazhdim të verës “Hot Girl” duke shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram të shtunën.

Reperja 29-vjeçare u pa teksa po shëtiste nëpër Little Caesars Arena të Detroitit teksa po përgatitej të dilte në skenë dhe të performonte për fansat e saj.

Krijuesja e hitit tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës, teksa kishte veshur një bluzë bikini rozë të nxehtë, e cila nxirrte në pah krahët e saj të tonifikuar dhe pjesën e mesme, shkruan DailyMail.

Image
Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion, e lindur me emrin Megan Jovon Ruth Pete, gjithashtu kishte veshur një palë kapele të ngjashme që ekspozonin pjesën e sipërme të kofshëve të saj të skalitura dhe gjilpërën e bollshme.

Flokët brune voluminoze të bukuroshes mbetën të liruara dhe ishin në kontrast të përsosur me tonin e ndritshëm të veshjeve të saj.

Image
Megan Thee Stallion
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat