Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash

Më: 27 maj 2024 Në ora: 09:10
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski tërhoqi vëmendjen të dielën, pasi i la pak imagjinatës në një ansambël shumë të egër, ndërsa merrte pjesë në Grand Prix në Monako.

Modelja, 32 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë ishin, tek ajo teksa kishte veshur një palë bikini që mezi përmbanin asetet e saj të bollshme.

Duke u futur në frymën e Formula 1, ajo vendosi një xhaketë garash lëkure bardhë e zi sipër, e lënë të zbërthyer për të mbajtur dekoltenë e saj në pah, shkruan DailyMail.

Image
Emily Ratajkowski

Ajo shtoi një palë pantallona të ngjashme, të varura poshtë në ijë për të shfaqur mesin e saj tepër të tonifikuar dhe për të treguar një pamje të poshtme të bikinit.

Emily e përfundoi dukjen e saj të modës, përpara me taka të larta gri të theksuara, ndërsa fshihej pas një palë syzeve dielli të zeza të mëdha.

Image
Emily Ratajkowski
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat