Rihanna shfaqet me një stil fantastik, gjatë një darke në New York

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet me një stil fantastik, gjatë një darke në New York

Më: 2 qershor 2024 Në ora: 08:10
Rihanna

Rihanna vendosi një ansambël interesant, ndërsa iu bashkua shoqes së saj Melissa Forde, për një natë vajzash në New York të premten.

Këngëtarja e “Umbrella”, e cila bëri histori duke u bërë artistja më e mirë femër me hitet më të çertifikuara, u ndal në pikën e nxehtë, Pergola, për të shijuar një darkë të shijshme.

Nëna e dy fëmijëve u vesh për këtë rast me një minifustan, i cili fshihej nga një xhaketë me vija zebra që ndalonte disa centimetra mbi gjunjët e saj.

Image
Rihanna

Ajo gjithashtu veshi në një palë taka të zeza me majë të mbyllur, për të përkuar me skemën e ngjyrave të veshjes.

Flokët e saj ishin stiluar në një mënyrë elegante, duke zbuluar lehtësisht një palë vathë argjendi.

Image
Rihanna

Themeluesja e Fenty Beauty e aksesoi më tej ansamblin me gjerdan vezullues, si dhe me syze të zeza.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat