Gruaja e Kanye West, Bianca Censori mban një jastëk mbi gjoks, ndërsa kishte veshur një kostum zbulues

Bota e Yjeve

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori mban një jastëk mbi gjoks, ndërsa kishte veshur një kostum zbulues

Më: 3 qershor 2024 Në ora: 13:53
Kanye West, Bianca Censori

Kanye West dhe gruaja Bianca Censori i kishin të gjithë sytë tek ata, teksa u ulën në Firence, Itali, të hënën.

Reperi, 46 vjeç, dhe bukuroshja australiane, 29 vjeçe, treguan stilet e tyre, me Biankën që mbante një aksesor unik jastëk të bardhë mbi gjoksin e saj, ndërsa modelonte një kostum të bardhë.

Pamja ishte e ngjashme me jastëkun e purpurt që ajo veshi në Firence vitin e kaluar – gjatë udhëtimit të tyre të diskutueshëm evropian që ngjalli akuza për ekspozim të pahijshëm – për të mbuluar dekoltenë e saj.

Image
Kanye West, Bianca Censori

Arkitektja tregoi figurën e saj të mrekullueshme me një kostum të bardhë me shkëlqim që i la këmbët e saj të gjata në dukje të plotë dhe i vuri në pah të pasmet e saj.

Ajo kompletoi veshjen me çizme lëkure të zeza deri tek kofshët me majë të hapur.

Image
Kanye West, Bianca Censori
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat