Nicole Scherzinger tërheq vëmendjen me format fizike në bikini pranë pishinës

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger tërheq vëmendjen me format fizike në bikini pranë pishinës

Më: 6 qershor 2024 Në ora: 16:21
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme, teksa tregoi barkun e saj të tonifikuar në paraqitje me rroba banje pranë pishinës.

Këngëtarja 45 vjeçare, ‘ndezi’ fansat e saj në Instagram, teksa publikoi imazhe atraktive nga shtëpia e saj në Malibu, shkruan The Sun.

Ish-këngëtarja e “Pussycat Dolls” i la pak vend imagjinatës ndërsa po përpëlitej në dysheme për Espresson e Sabrina Carpenter.

Image
Nicole Scherzinger

Por videoja nuk ishte pa humor, pasi i fejuari i saj Thom Evans u pa në sfond duke mbajtur një shezlon dielli.

Duke u tallur me gjysmën tjetër të saj, Nicole shkroi në mbishkrimin e saj: “Duke bërë fotografi pranë pishinës ndërsa merret me gjërat e rënda”.

Image
Nicole Scherzinger

Vetëm javën e kaluar, këngëtarja e hitit “Don’t Cha” mahniti fansat me një palë rroba banje të imëta teksa kërcente me miqtë e saj.

Bukuroshja e dhënë pas fitnesit, Nicole, ka bërë prej kohësh titujt kryesorë për fizikun e saj të jashtëzakonisht atletik – dhe është e lehtë të kuptohet pse.

Nga krahët e saj të skalitur deri te stomaku super i tonifikuar, mjafton vetëm një rrotullim i shpejtë në Instagramin e saj për të parë se fuqia e zërit nuk është e panjohur për punën e vështirë në palestër.

Fillimisht, Nicole i pëlqen të ndryshojë rutinën e saj të stërvitjes, stërvitjen me rrotullim të forcës, HIIT dhe rrotullimin për t’i mbajtur gjërat interesante.

Image
Nicole Scherzinger

Ajo është gjithashtu një avokate për seancat e trajnimit me intervale të shkurtra me intensitet të lartë (HIIT) që zgjasin rreth 45 minuta.

Këto shpërthime të shkurtra energjie me pak pushim kanë një ton përfitimesh si përmirësimi i metabolizmit, humbja e yndyrës dhe rritja e djegies së kalorive.

Stërvitja e rezistencës është gjithashtu shumë në rutinën e Nicole.

Krahët e saj të skalitur, barku i tonifikuar dhe zorrët e forta janë të gjitha rezultat i përdorimit të shtangave dhe ushtrimeve me peshë trupore në palestër.

Nuk do të jetë befasi që dieta e Nicole është e shëndetshme dhe e ekuilibruar.

Nëse stërvitjet e saj shkojnë prapa për shkak të një orari të ngjeshur, ylli do të praktikojë agjërimin me ndërprerje, që do të thotë se vakti i saj i parë i ditës do të jetë rreth orës së drekës.

Në një intervistë për Women’s Health, Nicole zbuloi se i pëlqen vezët dhe bukën pa gluten me salmon të tymosur ose proshutë.

Nicole u takua për herë të parë me Thom, 37 vjeç, kur ai u shfaq në serialin “X Factor: Celebrity”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat