Pasi bëri publike lidhjen, vajza e Shyhretes shkon në pushime me të dashurin dhe publikon foto krah tij

Bota e Yjeve

Pasi bëri publike lidhjen, vajza e Shyhretes shkon në pushime me të dashurin dhe publikon foto krah tij

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 09:43
Gresa, vajza e Shyhrete Behlulit

Gresa, vajza e Shyhrete Behlulit bëri publike lidhjen e dashurisë.

Ajo publikoi një foto dorë për dore me të dashurin duke treguar se tashmë është në lidhje.

Mirëpo, Gresa tani ndodhet në pushime me të dashurin.

Image
Gresa dhe i dashuri i saj

Ata publikuan një foto të ëmbël krah njëri tjetrit nga bregdeti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat