Nicole Scherzinger tregon figurën fantastike në bikini të bardha, në fotografitë të mrekullueshme

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger tregon figurën fantastike në bikini të bardha, në fotografitë të mrekullueshme

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 19:34
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger shfaqi figurën e saj të lakmueshme në bikini për një seri fotografish të mrekullueshme që ndau të premten.

Ylli i “Pussycat Dolls”, 45 vjeçe, shfaqi mesin e saj të tonifikuar, teksa merrte poza të ndryshme duke u argëtuar.

Duke lënë flokët e saj brune t’i bien poshtë shpatullave, Nicole shkoi zbathur teksa pozoi në një kopsht, shkruan DailyMail.

Image
Nicole Scherzinger

Ylli shfaqi bukurinë e saj natyrale në fotografitë e publikuara, teksa shfaqej pa grim.

Krahas postimit, ajo shkroi: “Kur akullorja bie në një ditë të nxehtë dhe dielli më në fund vendos të shfaqet në Angli!” 

Image
Nicole Scherzinger
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat