Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia, shfaq linjat e saj të tonifikuara në bikini portokalli

Bota e Yjeve

Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia, shfaq linjat e saj të tonifikuara në bikini portokalli

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 23:31
Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou

Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou po shijon një verë të nxehtë.

26-vjeçarja ka nxjerrë në pah barkun e saj të sheshtë me bikini portokalli të zbukuruar me lule të verdha.

Stassie kishte veshur bikini me bel të lartë, duke u dhënë ndjekësve një vështrim të qartë të figurës së saj të mrekullueshme, shkruan DailyMail.

Image
Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou

Flokët e saj të gjata dhe të errëta ranë lirshëm rreth fytyrës së saj.

Bukuroshja pozoi në bordin e një varke në oqean, duke mbështetur krahun e saj në anën e anijes, ndërsa ajo kaloi dorën tjetër nëpër flokët e saj.

Image
Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat