Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Bota e Yjeve

Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 00:21
Margot Robbie

Faza “Barbie” e Margot Robbie mund të ketë mbaruar, por ajo dëshmoi se mund të duket e mrekullueshme ende në një ansambël xhinsi, ndërsa ishte në New York të premten.

Aktorja 33-vjeçare, e cila dukej elegante në Manhattan në fillim të kësaj jave, kishte veshur një xhaketë dhe xhinse të gjera.

Ajo ka aksesuar me një palë syze dielli në modë, një gjerdan të hollë ari dhe një palë vathë rrathë, shkruan DailyMail.

Image
Margot Robbie

Flokët e saj bionde i kishte të ndara në mes dhe të lëshuara drejt në supet e saj.

Ylli zgjodhi një grim, i cili e bënte lëkurën e saj të shkëlqente dhe tregonte bukurinë e saj natyrale. 

Image
Margot Robbie
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat