Rihanna shfaqet me një tjetër stil të ri të flokëve, gjatë një daljeje në New York

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet me një tjetër stil të ri të flokëve, gjatë një daljeje në New York

Më: 10 qershor 2024 Në ora: 09:23
Rihanna

Rihanna tregoi flokët e saj natyrale, pa shtojca apo paruke, teksa doli në New York të dielën.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare, e cila zbuloi linjën e saj të re të produkteve “Fenty Hair” javën e kaluar, shfaqi flokët e saj të shkurtë, të lyer, të lirë dhe kaçurrelë.

Nëna e dy fëmijëve u pa pa të dashurin ASAP Rocky ose dy djemtë e tyre të vegjël.

Image
Rihanna

Fansat e gëzuar mbetën pas yllit të popit dhe ajo madje firmosi një palë atlete për një.

Rihanna, e lindur me emrin Robyn Rihanna Fenty, shfaqi dekoltenë e saj m sytjena me shtresa të zeza dhe gri.

Image
Rihanna

Këngëtarja mbështolli rreth vetes një pallto leshi ngjyrë kafe prej pelushi, duke e lënë të lirë nga supet e saj. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat