Maradonë, do të dua përgjithmonë! Ja kush i drejtohet

Futboll

Maradonë, do të dua përgjithmonë! Ja kush i drejtohet

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 18:41
Maradonë, do të dua përgjithmonë! Ja kush i drejtohet

Vajza e Diego Armando Maradonës, Dalma Maradona ka postuar një foto në profilin e saj të rrjetit social “Instagram” për vdekjen e babait të saj.

Ajo shkruan se i mungon dhe do ta dojë gjithmonë:

“Unë duhet të bashkoj pjesët e mia dhe nuk mund ta imagjinoj si do të jetë jeta ime pa ty, nuk mund!

Gjithmonë kisha shumë frikë nga vdekja, por jo sot, sepse e di që do të jetë momenti kur do të të shoh dhe të përqafoj përsëri.

Por ja ku jam me burrin më të mirë në botë dhe një vajzë që do të më detyrojë të vazhdoj përpara! Jeta është e shkurtër! Unë do të dua përgjithmonë.”, përfundon postimin Dalma Maradona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat