Wolfsburg – Werder Bremen, formacionet zyrtare

Futboll

Wolfsburg – Werder Bremen, formacionet zyrtare

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 19:55
Ilustrim

Ndeshja e xhiros së nëntë në Bundesliga ndërmjet Wolfsburgut dhe Werder Bremenit luhet sot në orën 20:30.

Në këtë ndeshje do të paraqiten edhe shqiptarët Admir Mehmedi për Wolfsburg dhe Milot Rashica për Werder Bremen.

Werder Bremen: Pavlenka, Augustinsson, Rashica, Bittencourt, Toprak, Gerbe Selassie, Friedl, Mbom, Eggstein, Grob.

Wolfsburg: Casteels, Lacroix, Brekalo, Steffen, Mehmedi, Roussillon, Baku, Schlager, Brooks, Arnold.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat