Shorti: Italia kundër Spanjës, Belgjika përballet me Francën

Futboll

Shorti: Italia kundër Spanjës, Belgjika përballet me Francën

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 17:45
Italia kundër Spanjës, Belgjika përballet me Francën

Shorti për gjysmëfinalistët në Ligën e Kombëve në futboll, 4 kombëtare mësojnë kundërshtarët. Itali-Spanjë premton spektakël!

Është hedhur në orën 17:30, shorti për dy ndeshjet gjysmë-finaliste të Ligës së Kombeve, ku 4 kombëtare kanë njohur kundërshtarët e tyre.

Italia do të përballet me Spanjën, ndërsa Belgjika dhe Franca do të kërkojnë mes tyre finalen. Ndeshjet gjysmë-finaliste do të luhen më 6 dhe 7 tetorit të 2021, ndërsa finalja luhet më 10 tetor.

Ballafaqimet

Itali-Spanjë

Belgjikë-Francë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat