Bekenbauer rrëfen dëshirën e munguar të tij

Futboll

Bekenbauer rrëfen dëshirën e munguar të tij

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 19:05
Bekenbauer rrëfen dëshirën e munguar të tij

Bekenbauer rrëfen dëshirën e munguar të tij.

Ish-legjenda e Gjermanisë dhe e Bajernit të Mynihut, Franc Bekenbauer ka zbuluar në mikrofonat e “BILD” një prapaskenë të merkatos dhe një dëshirë të munguar që nuk mundi dot të transferohej tek Interi:

“Ishte një atmosferë më e mrekullueshme se në Gjermani.

Më ka tërhequr gjithmonë të isha tek Interi dhe të luaja.

Tek Interi do kisha luajtur me kënaqësinë më të madhe.”, përfundon Franc Bekenbauer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat