Trajneri shqiptar ironizon me skuadrën e tij

Futboll

Trajneri shqiptar ironizon me skuadrën e tij

Më: 24 dhjetor 2020 Në ora: 17:39
Trajneri shqiptar ironizon me skuadrën e tij

Elbasani e mbyll fazën e parë në vendin e fundit dhe me 0 pikë pas 7 ndeshjesh të zhvilluara.

Shkëlqim Lleshanaku e ka të qartë se rezultatet janë si mos më keq, ndaj tashmë pret vetëm që diçka të ndryshojë me merkato.

Gjatë deklaratës së dhënë në fund të ndeshjes, ai e pranon që përballë Besës kaq mundësi kishin.

“Këto ishin mundësitë tona përballë një Bese të investuar.

Babagjyshi i vjetër po kalon, uroj që i riu të na sjellë ndryshime e fat”, tha trajneri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat