Klubi amerikan sfidon 4 ekipet e mëdha

Futboll

Klubi amerikan sfidon 4 ekipet e mëdha

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 19:17
Klubi amerikan sfidon 4 ekipet e mëdha

Klubi amerikan sfidon 4 ekipet e mëdha !

Futbollisti i Atalantës, Papu Gomez vazhdon të tërheqë interes mes klubeve të huaja.

Së fundmi, për kapitenin e bergameskëve interesohet dhe klubi amerikan Çinçinati.

“Tuttomercatoweb” raporton se klubi i MLS-së i ofron 32-vjeçarit kontratë 3-vjeçare, por lojtari joshet dhe nga Interi, Milani, Napoli Roma.

Gomez ka kërcënuar me largim nga skuadra pas zënkës me trajnerin Xhan Piero Gasperini në tunel gjatë ndeshjes me Midtjilandit në Ligën e Kampioneve!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat