Reagon zyrtarisht klubi zikaltër

Futboll

Reagon zyrtarisht klubi zikaltër

Më: 2 janar 2021 Në ora: 13:07
Reagon zyrtarisht klubi zikaltër

Interi refuzon lajmet e mëngjesit të sotëm se klubi zikaltër po shkon drejt shitjes për shkak të probleme financiare të shkaktuara prej koronavirusit.

Nëpërmjet një komunikate zyrtare, Interi thekson se presidenti i tij, Stiven Zheng i quan të pabaza lajmet se ai dhe kompania e tij “Suning” po planifikojnë shitjen e Interit.

Reagimi zyrtar i Interit:

Duke marrë shkas nga disa spekulime të publikuara sot duke iu referuar hipotezave të shitjes së Interit, presidenti Stiven Zheng refuzon kategorikisht se gjithçka është raportuar gabimisht dhe specifikon se ky lajm i pabazë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat