Lajm i mirë për Ballkanin

Futboll

Lajm i mirë për Ballkanin

Nga: K.G. Më: 14 janar 2021 Në ora: 13:46
Lajm i mirë për Ballkanin

Lajm i mirë për klubin e futbollit Ballkani nga Theranda.

"Për të gjitha palët e interesit, sistemi TMS (Transfer Matching System) i klubit tonë është i hapur dhe funksional siç kemi potencuar para 2/3 ditëve.

TMS ka qenë e bllokuar vetem 2 ditë si shkak i një dënimi për një ish lojtar që ka qenë ne prova para 2 viteve", njofton KF Ballkani.

Skuadra nga Theranda tani ndihet më e qetë pas kësaj dhe me synime që të jetë sa më e fortë për pjesën e dytë të kampionatit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat