Torreira nuk e ka gjetur veten në Spanjë

Futboll

Torreira nuk e ka gjetur veten në Spanjë

Më: 14 janar 2021 Në ora: 16:46
Torreira nuk e ka gjetur veten në Spanjë

Si gjithmonë në afatin kalimtar të dimrit ka edhe lëvizje të futbollistëve.

 Katër skuadra dëshirojnë që të transferojnë mesfushorin e Arsenal Lucas Torreira, raporton AS.

Torino, Fiorentina, Lazio dhe Valencia janë skuadrat që e dëshirojnë me ngulm mesfushorin nga Uruguai këtë muaj, ku kontrata aktuale me Atleticon e cila është në formë huazimi, pritet të shkëputet nga krerët e klubit madrilen.

Torreira nuk e ka gjetur veten në Spanjë, ku edhe ka pasur shumë pak minuta lojë në “Wanda Metropolitano”, dhe Arsenal mund ta dërgojë te një klub tjetër deri në fund të edicionit 2020/21..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat