Rashani afër të transferohet tek skuadra turke

Futboll

Rashani afër të transferohet tek skuadra turke

Më: 24 janar 2021 Në ora: 09:26
Elbasan Rashani

Elbasan Rashani është afër të transferohet në Turqi tek skuadra e Erzurumspor.

Sulmuesi kosovar ishte pjesë e skuadrës norvegjeze, Odd, ku kishte regjistruar 92 paraqitje dhe kishte shënuar 15 gola.

Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Rashani ka bërë të ditur transferimin e tij tek skuadra turke, dhe njëkohësisht edhe rrjeti social në Instagram i skuadrës, Erzurumspor ka shperndarë videon e Rashanit.

Asgjë zyrtare deri tani, por që zyrtarizimi i Rashanit si lojtar i ri, është qështje kohe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat