Çiftet gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë

Futboll

Çiftet gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë

Më: 26 janar 2021 Në ora: 12:27
Çiftet gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë

Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për ndeshjet gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin përfaqësuesit e klubeve të cilët përzgjodhën dhe goglat në shortin e lirë.

Ndeshjet do të zhvillohen të mërkurën, më 27 janar, në Kompleksin Internacional në Pezë Helmës. Drejtuesi i Sektorit të Garave në FSHF, Marjus Sulejmani, menjëherë pas shortit i komunikoi klubeve dhe oraret e zhvillimit të ndeshjeve.

Gjysëmfinalet për grupmoshën U-17:

Sh.F. Pepa – Akademia e Futbollit / E mërkurë, Kompleksi Internacional
Vora – Shënkolli  / E mërkurë, Kompleksi Internacional

Gjysëmfinalet për grupmoshën U-19:

Vllaznia – Shënkolli / E mërkurë, Kompleksi Internacional
Partizani – Tirana  / E mërkurë, Kompleksi Internacional.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat