Rahoveci përforcohet me dy lojtarë 

Futboll

Rahoveci përforcohet me dy lojtarë 

Nga: K.G. Më: 27 janar 2021 Në ora: 14:59
Rahoveci përforcohet me dy lojtarë 

Rahoveci synon rikthimin në Ligën e Parë të Kosovës. 

Rahovecianët përforcohen me dy lojtarë, me pretendime që të kompletohen në çdo repart dhe të janë më të fortë për pjesën e dytë të garave në Ligën e Dytë të Kosovës.

“Dy super përforcimet të radhës të klubit.

Qendërmbrojtësi Donat Krasniqi i cili vjen nga KF Flamurtari si dhe Nasuf Ibrahimi sulmuesi i krahut, që ka luajtur në disa skuadra si  FC Skënderbeu, FC Malisheva etj.”, njofton KF Rahoveci.

Rahovecianët aktualisht renditen në vend të tretë me 32 pikë dhe ngecin për 8 pikë nga lideri Fushë Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat