Ibra reagon për herë të parë, ja çfarë thotë

Futboll

Ibra reagon për herë të parë, ja çfarë thotë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 15:03
Ibra reagon për herë të parë, ja çfarë thotë

Përballja midis Ibrahimoviç dhe Lukakut u bë virale në mbarë botën, me tifozët që mbanin krahun e njërit ose tjetrit.

Një përballje kokë më kokë me njëri tjetrin, që me shumë mundësi nuk do të ketë pasoja për të dy sulmuesit e dy skuadrave të Milanos.

Gjiganti suedez ka reaguar për herë të parë pas këtij konfrontimi verbal në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Twitter” duke deklaruar se për Ibran nuk ka vend për racizëm:

“Në botën e Ibras nuk ka vend për racizëm. jemi të gjithë të së njëjtës racë, të gjithë njësoj. Jemi të gjithë lojtarë dhe dikush është më i mirë se të tjerët.”, përfundoi postimin Ibrahimoviç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat