Short i mirë për Shkëndijen në Champions League

Futboll

Short i mirë për Shkëndijen në Champions League

Nga: K.G. Më: 27 janar 2021 Në ora: 15:18
Short i mirë për Shkëndijen në Champions League

Skuadra shqiptare Shkëndija U-19 nga Tetova, është me fat në shortin për të rinjtë në Champions League.

Është një lajm i mirë nga Nyoni i Zvicrës, ku sot u hodh shorti për raundin e parë të UEFA Champions League Youth në futboll. 

Shkëndija U-19 ndeshet me Gabala-n nga Azerbajxhani.

Duke marrë parasysh se do të luhet vetëm një ndeshje, më 2-3 mars dhe të rinjtë nga Tetova do të luajnë atë si nikoqir, është një mundësi që të kualifikohen më tej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat