Skuadra kroate merr vendim për shqiptarin e Kosovës!?

Futboll

Skuadra kroate merr vendim për shqiptarin e Kosovës!?

Më: 28 janar 2021 Në ora: 12:59
Skuadra kroate merr vendim për shqiptarin e Kosovës!?

Skuadra kroate Osijeku që lufton për titullin e kampionit, merr vendim për shqiptarin e Kosovës.

Futbollisti Eros Grezda është rikthyer së fundmi nga një dëmtim në kavilje.

Sulmuesi kuqezi u detyrua të bënte dy herë ndërhyrje kirurgjikale dhe tanimë është gati për t’u rikthyer në fushë.

Mediat kroate bëjnë me dije se Osijek ka në plan huazimin e tij që të mund të marrë minuta dhe të rikthehet në formë. Nuk dihet nëse sulmuesi do ta pranojë këtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat