Edhe Qorraj i Vëllaznimit 

Futboll

Edhe Qorraj i Vëllaznimit 

Nga: K.G. Më: 30 janar 2021 Në ora: 19:23
Edhe Qorraj i Vëllaznimit 

Vëllaznimi nga Gjakova ka bërë ndër përforcimet më të qëlluara në këtë afat kalimtar dimëror. 

Ata përforcohen me Florent Qorrajn. 

Gjakovarët shpresojnë se do të jenë më të kompletuar dhe me të fortë për pjesën e dytë të kampionatit të Ligës së Parë të Kosovës, grupi A.

Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me sulmuesin Florent Qorraj.

Florent Qorraj në sezonin e kaluar ishte pjesë e KF Besa”, njofton Vëllaznimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat