Gashi shënon përsëri në Shqipëri

Futboll

Gashi shënon përsëri në Shqipëri

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 16:37
Gashi shënon përsëri në Shqipëri

Dren Gashi po vazhdon formën e mirë edhe në Shqipëri.

Ish-sulmuesi i shumë skuadrave të Superligës së Kosovës ka gjetur veten në Kategorinë e Parë shqiptare.

Ai është bërë pika kryesore e formacionit të Gugan Magashit tek Egnatia.

Kualitetet e tij Gashi i tregoi edhe sot, pasi ndihmoi me një gol në fitoren 3-0 kundër Elbasanit.

Gashi realizoi golin për 1-0, teksa më pas skuadra shënoi edhe dy herë të tjera.

Egnatia mbanë pozitën e parë deri në këto momente dhe është padyshim favoriti numër një për inkuadrim në Superiore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat