Fernandes bëhet golashënuesi më i mirë si mesfushor këtë sezon

Futboll

Fernandes bëhet golashënuesi më i mirë si mesfushor këtë sezon

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 06:50
Bruno Fernandes

Manchester United u përballë në ndeshjen e sontme me Evertonin, duke e përfunduar përballjen me rezultat 3:3.

Në këtë derbi mjaft interesant arriti të shënojë edhe Bruno Fernandes.

Fernandes realizoi gol mjaft të bukur, e që ishte goli i 13-të i tij i shënuar gjatë këtij sezoni.

Me këtë gol, Fernandes bëhet mesfushori me më së shumti gola të shënuara këtë sezon në top pesë ligat evropiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat