Lajm i keq për Gatuzon

Futboll

Lajm i keq për Gatuzon

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 15:10
Lajm i keq për Gatuzon

Lajm i keq për Gatuzon, dëmtohet lojtari italian. Ja ekzaminimet!

Një tjetër dëmtim në shtëpinë e Napolit.

Sulmuesi i skuadrës së kaltër, Andrea Petanja pas vizitave mjekësore është evidentuar me një dëmtim në kofshën e djathtë dhe në stërvitjen e sotme ka bërë vetëm terapi dhe ushtrime në palestër i veçuar nga grupi.

Dëmtimi i tij u shkaktua gjatë seancës së djeshme stërvitore dhe nuk dihet ende sesa i rëndë është si dëmtim dhe nuk dihet ende sesa do të jetë afati i rikuperimit të sulmuesit 25-vjeçar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat