Jusuf Ramadani, drejtor i ri i KM “Çair”!

Futboll

Jusuf Ramadani, drejtor i ri i KM “Çair”!

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 12:58
Jusuf Ramadani, drejtor i ri i KM “Çair”!

Jusuf Ramadani, drejtor i ri i KM “Çair”!

Në një atmosferë madhështore, pas arritjes që Çairi të radhitet në vendin e tretë edhe një fitore tjetër ,kuvendi i klubit zgjodhi ekonomistin e diplomuar Jusuf Ramadani, drejtor të K. M. Çair.

Z. Ramadani, tanimë është dëshmuar me ndihmesat që i bën sportit në Shkup, andaj u mbështet në mënyrë unanime.

K. M. Çairi me udhëheqësin e ri synon arritjen e qëllimeve në arenën shtetërore dhe ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat