Sokoli: Luajmë papërgjegjësi

Futboll

Sokoli: Luajmë papërgjegjësi

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 15:57
Sokoli: Luajmë papërgjegjësi

Gjilani ka pësuar sërish në pranverë, këtë herë në kuadër të Superligës, pasi që është mposhtur në udhëtim te Llapi me rezultat 3:1.

Trajneri Bylbyl Sokoli, mbeti i zhgënjyes pas ndeshjes me performancën e ekipit të tij.

“Luajtëm me jo përgjegjësi në pjesën e parë dhe pranuam dy gola, më pas tentuam të riktheheshim në pjesën e dytë, por bëmë shumë gabime në mesin e fushës”.

“Çdo humbje e jona prish planet, por ka ende shumë për t’u luajtur”, theksoi Sokoli për “Art Sport”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat